» Poradna » Počítačové sítě

Umisteni ventilatoru v bedně

Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli se vyplatí kupovat ventilatory a připevnit je nahoru? Nebo jestli stačí ve předu a vzadu.

Odpovědi na otázku

Jaký máš problém?

Dobrý den, denně několik otázek, jak chladit pc, to je opravdu dnes pro někoho takový problém se na internetu podívat, jek je vhodné chladit PC?http://www.servispckupka.cz/jak_slozit_pocitac_montaz... Je to dáno moderní formou výuky na školách, každého vodit za ručičku, nikdo neumí sám přemýšlet a hledat.

To záleží hlavně na tom, co jsi sem nenapsal. V úsporném kancl počítači ti stačí jeden vzadu. V žravém herním PC jich bude třeba více.