» Poradna » Programy

Umístění souboru v uTorrentu

Dobrý den, mám malý problém s uTorrentem. Dřív se mě vždy při stahování ptal, kam chci soubor uložit, vyskočila mi taková tabulka, kde jsem si přesně našla složku, do které se mi soubor stáhne. Teď se mi ta tabulka ale přestala objevovat a soubor se začne vždy automaticky stahovat a já ho pak musím hledat všude možně. Celý program mám v angličtině. Uměl by někdo pomoct, co si mám kde zaškrtnout, aby se mě to zase ptalo a na umístění? Děkuji

Odpovědi na otázku

Do programu si stáhni češtinuNastavuje se to (překvapivě) v Nastavení...