» Poradna » Ostatní

Umisteni slozky v telefonu s androidem

Ahoj
Mam telefon htc desire s androidem ve verzi 2.3.3.
Zajimalo by me kdyz na plose vytvorim slozku, pojmenuju ji napr.prace tak kde ji potom najdu. Zkousel jsem slozku primo vyhledat v astro file manageru ale nic to nenajde. Potreboval bych si do te slozky nakopirovat nejake dokumenty abych k nim mel z plochy rychly pristup, ale nevim kam je mam nakopirovat, kdyz neznam umisteni te slozky. Nebo kdybych si pdf dokument chtel umistit primo na plochu, mimo slozku? Lze to? Vi nekdo?
Diky

Odpovědi na otázku

hledej v Astro File manager

to jsem právě v příspěvku psal, že v Astro file manageru jsem dal vyhledávat už od kořenového adresáře telefonu vč. paměťové karty ale nic jsem nenašel.

A proč složku nevytvoříš v pc a pak ji celou nakopíruješ do telefonu.A v prohlížeči zadáš její cestu?

a proč bych to měl dělat takhle "složitě"? Nejdřív vytvářet složku v PC pak ji kopírovat do telefonu -> kde jsem u stejnýho problému jako na začátku, když nevim kde je v telefonu plocha tak tam tu složku stejně neumístim. A o to mi právě jde mít ty soubory přímo na ploše a ne někde zahrabaný na paměťovce, kam se budu muset vždycky složitě dostávat přes nějakej file manager.

Nemá náhodou tvůj telefon-
https://www.infraware.co.kr/eng/01_product/product05.asp
Nebo čím vlastně prohlížíš?

k prohlížení dokumentů používám předinstalovaný software quickoffice, který mi pro tyhle účely bohatě stačí.
Ale o software k otvírání dokumentů mi nejde, pouze se snažím dostat ten dokument na plochu v HTC sense - jestli to je vůbec možné. Prostě chci ten dokument otevřít jedním dotykem z plochy

Jedu na samsungu 2.3.6,kde to je jiné a mnou zmiňovaný soft je jeho součástí.U tebe co zkusit použít manuál a tohle?-Vytvoření nové složky a přidání položky do ní-jestli je to on.
http://sensation.htczone.cz/konstrukce/dokumentace.pdf...

předem díky za snahu, ale bohužel takhle to nefunguje, jednak mám Desire a ne Sensation, ale o to ani nejde, je to hodně podobné, ne li stejné. Tímto způsobem můžu do nově vytvořené složky přesunout položky, které už na ploše jsou, jako zástupci aplikací a tak. Zkoušel jsem to, že jsem si ve Astro file manageru našel požadovaný .doc dokument a pak jsem dal kopírovat a tam bohužel končím, protože nevím kam jej nakopírovat, resp kde je v systemu android umístění plochy..ale třeba to takhle podobně jako ve win vůbec nejde, no nic. Asi se s tím budu muset smířit a dokumenty otvírat z openoffice nebo zrovna z nějakého souborového manageru jako je Astro.
Každopádně dík a kdyby náhodou někdo o nějakém fíglu věděl, tak sem s ním prosím:)

nedělej z toho kovbojku, samozřejmě to jde. třeba tenhle souborový manažer umí udělat na plochu zástupce složky odněkud. https://play.google.com/store/apps/details

Tohle je pro me reseni, takze diky spidere

zkus na youtube

jak najít složku v telefonu