» Poradna » Programy

Umístění reproduktoru blízko topení

Jak moc může uškodit umístění jednoho satelitního repráku cca 20cm nad topení (klasiky 5.1 HT od Geniusu aneb dřevotříska nebo jiná parodie na dřevo). Bohuže místnost je tak blbě řešena že jinam ho moc nedostanu bez toho aniž by to naprosto rozhodilo sestavu. Dík

Odpovědi na otázku

Min. 30 cm a bude to OK.

Můžu se zeptat čemu to vadí? Mám taky reproduktor u topení

Kessara: Kolik filmů se zvukem 5.1 denně shlédneš? Pokud řešíš teplotu, tak na nutnou dobu stáhni nebo vypni topení, aby nemělo víc než doporučených 35-40 °C a reproduktor může stát i přímo na něm.

Este si nevidel repreky zavesene na stene, alebo na policke, ktora bola specialne pre tieto repraky vyrobena ?

Jestli s bytem už dopředu nepočítáš, tak ho klidně polož na to topení