» Poradna » Programy

Umístění oblíb.složek v Mozille

Prosím poraďte kde má 10 ková Mozilla umístěny ve svých střevech složky "oblíbené",které by se jako složky nechaly zkopírovat.Tak jako to bylo C-user-jméno-olíbené....u IE
NIKOLIV export ve tvaru bookmarks.html
děkuji za pomoc.
hafan

Odpovědi na otázku

nikdo neví?

Je to v souboru places.sqlite (umistena v uzivatelskem profilu Firefoxu). To je databaze typu SQLite3, na prohlizeni staci libovolny skriptovaci jazyk, nebo treba SQLite Manager (doplnek pro Firefox). Zajima te hlavne tabulka moz_bookmarks

Díky na sto a tisíckrát navíc za tvou odbornou radu a i za tvůj čas věnovaný mě.
- na oplátku až budeš ty potřebovat a já budu vědět.....
Pěkný dden.
hafan