» Poradna » Programy

Umí tady někdo s MS Access?

Hledám někoho, kdo dobře umí s MS Access.Potřeboval bych automatizovaně uložit do pdf a xlsx sestavy a dotazy,podle dat v nich uložených...

Odpovědi na otázku

Tohle je lepší ukázat než popsat, doporučuju se podívat na video tohoto Inda, který nás s miliardou dalších brzy všechny nahradí:https://youtu.be/IZFHN7nE1DwDlouho už jsem s MS Access nedělal, protože jako SŘBD je na nic, ale mělo by stačit se držet videonávodu s tím, že si jen otevřeš ten svůj dotaz/sestavu a v nabídce vybereš .pdf a ne texťák. Na konci je důležité uložit kroky exportu, aby si to pak mohl už jen spouštět. Je jen na tobě, jak daleko půjdeš a jestli si na to uděláš i makro.