» Poradna » Programy

Umax Tribe 256MB,FM+SD slot vs. SanDisk DAP 512MB,FM vs. TEAC MP-200, 512MB, FM vs. TEAC MP-111, 512MB ?

Zdravím, poradíte mi který z těchto přehrávačů je lepší, resp. mě zajímá "výkon" rozmněj užitná hodnota/cena ...co jsem hledal na netu, tak vycházejí +/- stejně co se týče ceny...(beru to že ten tribe je i s Kossama P9) a pro mě funkce rádia je nepodstatná!!! a diktafon taky nepotřebuju, jde mi hlavně o flash disk a přehrávač mp3...poradte osobní zkušenosti a případně doporučte nebo odradte od koupě....dík za každé info a zkušenosti...

Odpovědi na otázku

No mam ten Teac (ale 256ku) a nemam mu co vytknout.- supr zvuk- Firmware upgradable (nové FW prida prochazeni folderu a zlepsi moznosti nahravani)- polokovovy design, OLED displejNekteri tvrdi ze po updatu jim prehravac chcipne, ale to delaly jen starsi kousky, nove s USB 2 uz to nedelaji (osobni zkusenost)Fakt doporucuju!