» Poradna » Notebooky

Ultrabook s dlouhou výdrží, 30k

Zdravím diskutéry.Potřebuju pomoc s výběrem pracovního ultrabooku. Potřebuji aby dlouho vydržel. Kvalitní, takže asi z kovu. Displej stačí FullHD, víc je na nic. Dotykový displej taky něják extra nepotřebuju.Hrát na něm nehodlám, ale ať to není zase nějáký ořezávátko. Měl by být schopen rozjet sestavu v inventoru, takže 16Gb RAM. Jen na ukázku, modelovat na něm nebudu. Určitě SSD, alespoň 256Gb.Jinak využítí: Net, poznámky, kancelařina.Cena cca 30k +-5 tisíc.Díky všem.

Odpovědi na otázku

Tak jak sis to vybásnil nic. Až dostaneš rozum nebo víc peněz, tak jo. Zatím jeden tip k přemýšlení : Dell Ultrabook XPS 13 (9343) / i5-5200U / 4GB / 128GB SSD / 13,3” / Full HD / BT / CAM / Win 8.1 / stříbrný

A kde je konkrétně problém? Na DELL jsem se díval, ale spíš XPS 15, 13 je na práci málo ne?Tož já si připlatím Někdo jiné návrhy než Dell?

TOSHIBA Tecra Z40-C-106 i5-6200U / 8GB DDR3L(1600MHz) / 256 GB SSD / 14” FHD (1900x1080) / Win7 Pro+ Win10 ProZa 33 kKč s DPH bude. Je v akci s 3 letou zárukou. 8 GB RAm si dokoupíš.

Z50 neber, leda se Skylake, ale s ním zatím není.

GOLD ON-SITE - 3 letá záruka jsem zapoměl napsat.

osobně mám Lenovo ThinkPad T450s - výdrž na baterii skvělá ... s cenou se asi nevejdeš a to rozhodně ještě ani nesplňuje tvoje požadavky protože je to "jen" i5 s 8GB RAM ... na net, poznámky a kancelařinu víc než dobrý stroj ... na CAD spíš na přežití

Do vyberu bych pridal i HP EliteBooky.

a já bych koukal jenom po Latitudech nebo ThinkPadech ... protože jak se poslední dobou ukazuje, jsou to opravdu jediné laptopy, které fungují, mají podporu, jsou přenosné, vydrží na baterii, mají bezproblémové dokování, a hlavně jsou pro běžného člověka nezničitelné ...

a mají ten malej JOG uprostřed klávesnice - a to je pro mnohé ten nejlepší důvod si je koupit