Ultrabook, Hybrid, tablet ... -windows 8?

Plánuji si na Vánoce koupit něco místo mého starého notebooku. Chtěla bych poradit, co je podle vás lepší - mám jít do ultrabooku, tabletu nebo do něčeho jiného? Co má podle vás budoucnost? Jaká značka? Cena by měla být max. 20 000. Chci si ho nosit do školy - alespoň občas, jinak aby plnil i doma funkci notebooku na normální použití (internet, psaní zápisů,hudba, filmy). A jaké jsou vaše názory na windows 8?

Odpovědi na otázku

Podle užití přeci. Na přenášení je nej ultrabook, ale má trochu omezené možnosti rozšíření a periférií. Ale USB přenosný disk pomůže.

Ultrabook je dražší než normální notebook a jelikož ho asi moc přenášet nebudeš tak bych rači doporučoval notebook normální-znčky např. Lenovo nebo Asus-cena/výkon dobrej poměr...budoucnost má vše, záleží tedy na tom co sama ty chceš...

Ovšem si nenapsal že použe Lenovo Xx00 a T,[45]x0 as aušus to zrovna!

Doporučuji ultrabook, protože se snadno přenáší a výkonově stačí na to, co potřebuješ. Navíc má výhodu oproti tabletu, protože máš k dispozici vždy klávesnici a pokud chceš tvořit hodnoty, na tabletu to nejde.

Děkuji za názory. A myslíte že windows 8 bude lepší než 7?

Ano, a je méně náročný na systémové prostředky, vč. grafiky!

Taky jsem přemýšlela nad novým Surface, líbí se mi vzhledově i jeho funkčností.

Budiž.