» Poradna » Počítačové sítě

Uložto.cz - nefunguje

A to už dlouho.
Rád bych své soubory stáhl a dal na Rapidshare.com,ale nejde to stáhnout a sabotéři na infolince hrají mrtvé brouky.
Co s tím ?

Odpovědi na otázku

uloz de fakto spoplatnily
nahraj
iskladka
edisk
atd.

Musel jsem vymazat asi 50 cookies od nich,už to jede.
S nimi jsem skončil,i mí známí.

takové svinstvo a za naše daně! Fuj
uložťáci nejsou povinování se někomu zodpovídat, je to soukromé podnikání...

Nahraju a nestáhnu.
Svérázná služba ve svérázné zemi.

samozřejmě, co taky čekat za tak levné ceny IMHO Czshare je daleko horší
doporučuju Mediafire.com

Díky za tip.

mám tam soubory už několik let, a vydrží. (žádný warez ale i ten by vydržel). traffic neomezený, takže se mi to dost líbí.

Neni tam warez? A co tam teda je?

no je soubory, co by tam bylo. Osobní záloha. nebuď zvědavej

Kdo to sponzoruje? Pochybuju že si někdo koupí jejich premium kdyby tam nebyl warez.

psal jsem, že JÁ tam nemám warez. Sem tam se něco na MF najde, ale velice pomálu. Je to Free of charge. Bez časového limitu. Premium tam má nějaké výhody, ale upload/stahování/bwitch je zadarmo neomezený

Ajo, blbě jsem četl.

Uložto mi vždycky fungovalo, na začátku služby jsem tam stahoval dokonce 4 mB/s a několik souborů naráz. Teď je to už bohužel přetížený a omezený, takže přes free jen 200-400 kB/s, ale funguje to, premium jsem nezkoušel. Pro své soubory ale teď používám spíš bagruj.cz, iskládku.cz nebo www.dataup.de .