» Poradna » Programy

Uloz.to

Ked si otvorim stranku uloz.to, tak najdem fil, zoradim si ho podla velkosti a potom stranka ako keby zamrzla, dalsi pohyb v nej mi to nedovoli. Ani vratit o krok spat sa neda. Robi mi to v prehliadaci Opera, Firefox, IE, Maxthon, Chrome. Virus mi Eset nehlasi ziadny. Kamarat ma takisto Fibernet a navyse router a jemu to nerobi. Ma Vistu. Moze to mat suvislost, resp. vy, co mate XP tento problem nemate? Dakujem.

Odpovědi na otázku

Rudolfe,
mě to dělá taky. Mám xp a mozillu. Myslím, že není chyba v našem přijímači,
ale cyba je na serveru uloz.to.
Někdy mi komunikace s tímto serverem funguje dobře, někdy se tam nejde ani přihlásit,
natož hledat nějaký soubor.

Mám XP i Win7 a šlape jak hodinky na uloz.to. Třeba je to připojením, a vypni v Opeře turbo jestli je zaplé.

Stejně jako píše Pavel jen s tím rozdílem, že používám XP a Visty (prohlížeč Chrome, alternativně FF) a ještě se nevyskytl problém.