» Poradna » Počítačové sítě

Uložto - paralelní stahování

Ahoj, máte někdo hotový skript na ulož.to? Jde o to, že bez registrace už jedno vlákno stahuje jen asi 130-160 kB/s (mám pocit, že před půl rokem to ještě jelo 300), ale počet souběžných stahování není omezen (nebo jsem na limit >5 nenarazil) , pokud dojde ke smazání cookies. Klíčové je, že je možné stahovat i ten STEJNÝ SOUBOR najednou.Ovšem jsem nezkoumal, jaká je celková rychlost, jelikož mám připojení pouze 440 kB/s, pak pro mě víc než 3 vlákna nemají smysl. To by mě taky zajímalo, kolik je možné vymáčknout s nějakou rychlejší linkou. Máte někdo to odzkoušené?A ulož.to podporuje navazované stahování, což je výhoda.Dotaz tedy míří k tomu, jestli někdo máte skript, který by dostal URL souboru, počet vláken, kolika soubor stahovat, stáhl by captchy , vyzval k zadání kódů a začal by stahovat soubor rozdělený na několik částí, vždy příslušný region souboru podle hlavičky HTTP Range?

Odpovědi na otázku

Ne, my se tady castecne neradi drbeme pravou rukou za levym uchem, castecne se nam nechce drbat s necim co uz davno existuje a tak proste pouzivame jDovnloader. To ze jsi nekde zaslechl termin "script" jeste neznamena ze ho musis hned pouzit a vytvorit "dotaz" kde bude toto slovo obsazeno .... fakt ne.

Jestli se nepletu on chce paralelně stahovat jeden soubor, ne více souborů. A jDownloader a třeba ani Freerapid stahovat myslím jeden soubor paralelně neumí.

Ne, on nekde slysel o scriptu a o to co to vlastne je ... a vubec bych se nedivil kdyby nasel nejake Tvoje drivejsi povidani na tema "jak stahnout cele uloz.to zdarma do PC do deseti minut" a rozhodl se o tom vyrozumet svet, to je asi tak vse a nic jineho za tim nehledej. Precti si dalsich asi 10 vlaken co dnes zalozil a bude ti jasne ze o tom co a k cemu je script nema ani ahnung ... oriste rad Pavelkuje no ...

registrace je jednoducha a udelal jsem ji od roku 2011 a mam klid anonym uzivatel ani ne 100-200kbregistrovany 350KB dle serveruPrémiovy od 980Kb nahoru dle pripojkyno neni se lepsi aspon regnout je to zdarma.

free slot vlakna (1)moznost obnovit zrusene stahovani (ne)

To patří k čemu? free slot vlakna (1)moznost obnovit zrusene stahovani (ne)Jo a ještě jsi zapomněl na kombinaci "kB"

Zalozit za jeden jediny den tolik "zajimavych" vlaken ci jsi stihl Ty, to nedal ani Pavelka v dobe sve nejvetsi slavy

Já jej mám a fungoval i bez zadávání captcha kódu (bez zadávání captcha kódu fungoval do doby než změnili captchu tedy přesněji způsob generování captcha), nazkuzmo jsem si jej udělal zhruba před rokem. Ale nepoužívám jej. A ani jej nemíním celý zveřejňovat.