» Poradna » Web a internet

Ulož.to - chyba - přístup odmítnut

Dobrý den, poslední dobou se mi stava, že když stahuju filmy na uloz to, tak stahování začne, ale na konci mi to napíše chyba- přístup odmítnut. Může mi někdo poradit, co to je? Dekuji//"Poradna je určena k řešení problémů z oblasti počítačů a jiné digitální techniky. Otázky na jiná témata, případně dotazy porušující pravidla mohou být odstraněny."//

Odpovědi na otázku

Obrať se na podporu uloz.to

A ti mu řeknou co?Celý stream mu poslali, problém má v zápisu na lokální úložiště.

Nemáš atypický antivir? Skús frd, alebo free download manager.

Pirátske weby (aj keď sa to mnohým nebude páčiť) sú rizikové na malware. Nič nie je zadarmo. Ľudia. ktorí surfujú kade-tade, de facto zamorujú sieť. Už roky chýba internetová osveta (napr. pracovníci úradov veľakrát ani nevedia, aký OS používajú. klikajú na hocičo, posielanie SPAM-u je tam bežná vec). Ľudia sú nepoučiteľní aj v oblasti IT.

A ten blábol má co společného s dotazem? Uloz to je pirátský web? Zajímavé...

Ne, on si ty filmy normalne zaplatil a uloz.to za ne zaplatilo autorum, to je pochopitelne...Oh, wait!

Pokud stahuji, nic neporuším (mimo software), kdo uložil, ten je teoreticky v problému. A pokud někdo uloží film získaný z tzv. "veřejnoprávní" televize zařízením, za které zaplatil výpalné, tak to osobně považuji za sporné, zda by výpalníci měli vůbec co kecat.Rozporuji, že lze nazvat ten web jako pirátský, zatím svazácký Luneťák asi neuspěl, a dále, že tam nutně musí být v každém souboru malware.Leonardo da Vinci dostal za Davida zaplaceno pouze jednou, dnešní matlal vyžaduje kontinuální poplatky. Holt stinná stránka Osvícenectví.

On stahuje pouze filmy, na které má práva.Jinak by to tu neřešil, protože Poradna zakazuje témata vztahující se warezu, a tazatel samozřejmě pravidla respektuje

Z uloz.to se nemusí stahovat jen filmy, ale i další věci, které si mezi sebou uživatelé sdílí. To, že vy vidíte jen jeden typ obsahu je Váš problém...

No nebyt tam tento jeden typ obsahu, tak po tomto webshare ani pes nestekne... takze priznejme si jaka je realita

Pořád je to jen jeden typ obsahu z mnoha dalších...

Ano, je to asi tak 99% obsahu Nebýt jeho, tak podobné služby vůbec neexistují.

Spíš si myslím, že jste nečetl dotaz:"že když stahuju filmy na uloz to"

Jo no, tipuji to na problém s úložištěm.Zkontrolujte si volné místo na disku, oprávnění k zápisu a prohlížeč.Napadá mě třeba, že se takhle mohl chovat IE. Nejdřív stahoval do tempu, na konci stahování to zkopíroval. A pokud na finální destinaci neměl oprávnění k zápisu, tak by to dopadlo přesně takhle.Zkuste vyměnit váš supertajný prohlížeč třeba za Chrome, ve svém supertajném OS zjistětě, zda máte volné místo tam, kam se to stahuje, a zda máte oprávnění zápisu; například tak, že tam něco zkopírujete.

Tohle typicky dela antivirus / antimalware - po ukonceni zapisovani do souboru se ho pokusi kontrolovat, ale nezvladne to (velikost souboru, konflikt, ...) a spravne ho neuvolni pro ostatni aplikace.

Stahuješ "Z", a teď je otázka, kam a jestli máš oprávnění k zápisu do daného adresáře, nebo nemáš čirou náhodou nevhodný souborový systém.

Tohle dělá jednoznačně antivir. Schválně ho vypni a zkus to stáhnout znova, uvidíš, že se to stáhne OK. V tom případě můžeš dát url uložto do výjímek (antiviru).

To se mi nezdá, vzhledem k tomu odkud to stahuje, jako dobrý nápad.

Ve složce stažené by ti měl zbýt soubor s koncovkou .part, smaž tu koncovku tak aby soubor končil pouze originální příponou. U mne to dělá v případě kdy koukám na daný film (soubor) v průběhu stahování. U tebe to bude asi antivirem, případně zkus kouknout do karantény antiviru, jestli se tam ten soubor nepřesunul.

Ulož.to-chyba-přístup odmítnut

tak běžte do prdele

Taky mi nešlo stahovat ze Seznamu , skusil jsem přes Operu a vše v pořádku.

ptamse take na to samé na chybu přistup odmitnut