» Poradna » Mobily

Úložiště telefonu

dobrý denmam mobil s 32 gb úložištěmale firmware, systém, systémové aplikace a kraviny od výrobce zabírají 12 gb a telefon neumí žádní aplikace presunout na kartua při změně výchozího úložiště na kartuse data aplikací stejně stahují do interního resetoval sem ho a nicstarej to umí ale má mizernou ram chci se zeptat jestli stim nejde něco dělat a nebo radu na mobil s android 5.1 s pamětí 32gb a víc a použitelnou ram protože to 5.1umí narozdíl od toho krámu s 7.1ale všechny tito mobily maj vyšší androidnechci utrácet peníze když to nejde přesunout

Odpovědi na otázku

Aplikace patří do interní paměti, na SD kartu patří jen fotky, videa, hudba a jiné uživatelské soubory.

Děkujeme za informaci , ale to jestli jde aplikace indlstalovat na kartu nebo karta jde připojit jako rozšíření interního úložiště není o Androidu ale výrobci Vašeho neznámého mizerného telefonu.

Pokud ti nestačí 20 GB na aplikace (co tam proboha máš, to stačí i mně), tak si buď kup něco s 64 GB paměti nebo ten telefon rootni (pokud to jde) a pak můžeš na kartu přesouvat vše. (Ale není to úplně triviální.)