» Poradna » Ostatní

Uložení zvuků z ozvučených stránek - jak na to?

Ahoj, chtěl bych poprosit o radu. Jakým způsobem vytáhnout zvuky hrající na pozadí webových stránek a uložit do PC? Dříve jsem vždycky dal "uložit stránku jako kompletní web" a do počítače se uložil adresář se všemi obrázky, zvukovými soubory atd. V poslední době se mi ale ukládají pouze obrázky, texty atd. Možná je to tím, že už hudba není nahrávaná v samostatných souborech, ale je součástí nějakého objektu či animace.. tvorbě stránek nerozumím, tak nevím. Lze to nějak udělat? Děkuji.

Odpovědi na otázku

když nic jiného tak se dá vždycky vzít Audacity, nastavit jako vstup Stereo Mix a nahrát si to - funguje i všeho vč. flashe, akorát si to pak budeš muset rozstříhat, páč se to nahraje do jednoho souboru.

Radu už tady máš, tak jen na okraj. Dávat zvuky na stránky je čuňárna, naštěstí to stejně má skoro každej v prohlížeči bloknutý. A co s těma vykradenejma zvukama pak chceš dělat? Jestli je to muzika k poslechu, tak je snad lepší najít jinej zdroj a ve slušný kvalitě.

Tak to ulož jako *.swf a na "vybrakování" všech částí flashe použij Sothink SWF Decompiler, získáš originál zdroj, obrázků, videa, pozadí, animací i kódu. Postě celou strukturu flashe. Vypadá takto:
http://www.imagebam.com/image/ede7be187129564...
Dodatek: Ale to audio, může být klidně i dobře "zamaskovaná" *.mp3, nebo jiný formát. Pokusil bych se podívat, zda ho nevidí DownloadHelper (FF), nebo ReplayMediaCatcher.

Tady se spíše jedná o nějaký pokus něco zkusit.Nebo k čemu to ,ptám se?

No právě - k čemu to? Pokus asi ne, spíš běžná praxe, když píše "Dříve jsem vždycky dal"...

Tak nejde o hudbu, ale o zvuky. Třeba hledám na netu nějaký zvuk, žádný soubor ke stažená nenajdu a pak stejný či podobný zvuk slyším při otevření nějaké stránky a chci si ho uložit. Jedná se u zvuky jež používám do domácích video nahrávek atd. Prostě zvukový podkres. Před časem jsem třeba sháněl zvuk bouřky a získal ho právě uložením webové stránky, kde ho měli jako pozadí..
Jinak děkuji za rady, vyzkouším...