» Poradna » Web a internet

Uložení www stránky v určitý čas

Hledám software nebo ještě lépe nějakou webovou službu, která by mi každý den v určený čas ukládala určenou www stránku. Úplně nejlepší by bylo, kdyby tohle uměl nějaký web, abych nemusel mít ani zapnutý počítač a provádělo se to automaticky.

Odpovědi na otázku

se zapnutym PChttp://www.httrack.com/ + planovac ulohbez zapnuteho PCfree virtualni server + linux + httrack website copier + cron

Ten httrack mi ukládá celej web, a to i když tam nastavím jen aktuální stránku Jeden kamarád mi kdysi vytvářel dávkovej soubor, pomocí kterýho se ukládala stránka se zpožděním, nešlo by vytvořit něco na podobný bázi, ale s nastavením konkrétního času, aby ty hodnoty zpoždění nemusel člověk stále dokola přepisovat, když to chce uložit každý den přesně v 00:01?

Jestli to chceš na pc tak ti to klidně naprogramuju v autoitu Stačí napsat co to má přesně dělat a co chceš nastavovat

wget + cron (pokud máš linux) nebo plánovač úloh (v případě windows)

Nerozumím, to je nějaká rovnice?

Stačí web hosting s cronem a něčím povoleným na stahování v php (např. curl).Teroeticky by to zvládl free ic.cz

"teoreticky" máš pravdu, jenže ic je tak nespolehlivej, že bych to tipoval že tak 50% by se neuložilo

Já napsal minimální možný způsob. A přecejen kvůli tomuto si nebude pořizovat třeba vps a spravovat ho Tak pokud by nešlo ic.cz, tak třeba by šel jiný free hosting nebo třeba hosting od wedosu za pár korun by to zvládnout měl.

Chtěl bych aby se mi každý den v 00:01 uložila tato stránka > http://www.liga.cz/dnes/ na disk, nebo ještě lépe obsah této stránky do textového souboru a všechny tečky změnit na čárky.

Už zase? A nestačilo by na to použít Unix a wget?

To nevím.

ukaž mi jak má vypadat to co má být uloženo