» Poradna » Web a internet

Uložení webové stránky

Zdravím, je možné, že se některá webová stránka nedá uložit? Myslím tím stránka, kterou už mám zobrazenou v prohlížeči. Třeba konkrétně tahle stránka:https://books.google.cz/booksMyslíte že existuje nějaká možnost jak ji uložit? Třeba vyhledat v nějaké složce TEMP na disku nebo tak něco?

Odpovědi na otázku

Prohlížeč od prohlížeče se to bude mírně lišit, ale např. v Opeře: Soubor - Uložit jako, zde vybrat kam a formát (já používám .mht, který uloží vše, vč. obrázků, do jediného souboru).

Jo já vím jak se ukládají stránky, a konkrétně tahle se ti uloží? mně ne (respektive uloží se ale bez toho hlavního textu).

V Opeře se uloží tak jak má.

To je zajímavé, teď sem to zkoušel i Operou ale pořád se to ukládá bez toho textu. A kde konkrétně máš uložený ten text z té stránky? V tom souboru .htm, nebo v té složce _files jako soubor .pdf?

FF take nemel problem s ulozenim

Uložil se ti i obsah té knížky? Radši posílám ten odkaz ještě jednou: https://books.google.cz/books

a je v samostatném PDF souboru, nebo jako součást souboru .htm?

Tak za prvé, nechápu oč ti jde, dyť je tam pár stránek z 1/3 knihy.Za druhé, zas takový problém ty obrázky uložit není, dáš informace o stránce a postupně ty obrázky ukládáš, musíš ale nejspíš postupně, jsou tam jen ty, které jsou zobrazené.Za třetí, nechápu proč si nestáhneš to naskenované pdf co je na uloz.to, je to naskenovaná celá knížka.Takové hloupé blondýny mám fakt rád.

jo díky to mně nenapadlo že to bude na uloz.to. Funguje to, v těch informacích o stránce sem to už taky našel.