» Poradna » Web a internet

Ukradený účet Facebook a Mesenger a změněné přístupy obnovy

Dobrý den, co dělat když bohužel mojí vinou byl hackerovi vydán kod pod záminkou že je to soutěžní kod z profilu mé kamarádky? Co dělat ? Jak ho získat zpět? Hacker změnil heslo i možnosti obnovení. Ale při dokazování by on nevěděl staré heslo a klidně i ta předešlá a nemohl by se klidně hned vyfotit a dokázat že účet je jeho ale můj....Uznávám že jsem blbá a důvěřivá. Koho oslovit? Kam se obrátit? Děkuji předem za rady.

Odpovědi na otázku

Především to není hacker když jsi mu dala přístup sama. Obrátit se můžeš jen a pouze na podporu FB která se na tebe pravděpodobně s prominutím vysere. Tak se smiř se ztrátou účtu a založ pěkně nový.

Je to marny, je to marny, je to marny... "ona" mu ten ucet odevzdala a ted knuci.

Hacker to je protože za hack se považuje i získání přístupových údajů pomocí metod sociálního inženýrství.

Leda hovno.

Poupravil bych to. Jelikož je to záškodník tak to není hacker, ale cracker (případně black hat hacker). Co se týče sociálního inženýrství máš ale jinak samozřejmě pravdu, nezávisle na tom kolik nevzdělaných nýmandů bude nesouhlasit.

Ovce lina...googleni 10 seKUND.https://cs-cz.facebook.com/help/1216349518398524/

Dobrovolně se nech zbavit svéprávnosti. V zájmu svém i svého okolí...