» Poradna » Ostatní

Ukradeny tablet Lark Free

ahoj.ukradli mi tablet Lark Freeme X4 7mohu nejak zablokovat Imei tabletu?dekuji za odpoved.

Odpovědi na otázku

Pokud nemáš nainstalovanou spešl aplikaci tak asi těžko. Přes správce účtu Google můžeš zablokovat účet konkrétního zařízení. Pokud by uměl telefonovat tak přes policii ta by ho blokla, ale tím by to také skončilo. Koukám, že stojí 1199 Kč což je celkem legrační cena. Zapomeň na to a kup něco jiného.

Ten tablet má SIM kartu? Jestli ne, tak nevím jaké IMEI bys chtěl blokovat, když se nepřihlašuje do sítě operátora :) A navíc s takovým laciným šrotem si nedělej starosti, nestojí to za to ;)