» Poradna » Programy

Ukradený steam účet

Zdravím, byl mi odcizen steam účet a nevím jak mám kontaktovat steam. Nikde nemohu najít jejich support email. Prosím o radu.

Odpovědi na otázku

Nie si prvý, kto to rieši. Pohľadaj staršie vlákna.

Na to nemám čas

:DTak co s tim otravujes nas?

Tohle už je vrchol. Frajer línej jak veš a my mu máme hledat odpověď na otázku. Grrr

Zabezpečit si Steam účet jsi jistě také neměl čas, co?

Když nemáš čas, tak si poraď sám

Ani já.

Tak to budeš muset mít čas použij středu google a tam ti vše napoví automaticky. Stačí najít stránku steamu a vyřešit to tam..

Ďakujem že si mu to poslal.

To, ze nikde nemuzete najit e-mail je zrejme zamerna snaha Steamu, abyste jim nepsal. Je vlastne duvod je kontaktovat kvuli tomu, ze vam nekdo ukradl ucet? Pokud je registrovan na vas e-mail a telefon, tak by nemel byt problem si zmenit heslo a znovu se k uctu dostat.https://help.steampowered.com/en/wizard/HelpWithAccount...

Ahoj normálně přes prohlížeč https://help.steampowered.com/cs/wizard/HelpWithLogin