» Poradna » Web a internet

Ukradeny kanal

Ahoj, po delsi dobe jsem vlezl na you tube a zjistil jsem ze mi zmizel kanal.. kdyz se prihlasim neni nic. Ani jedni me video. Po te jsem, ale na muj kanal narazil a byl pod jinym cizim uctem. Vsechny videa i uvodni fotka jsou me. Da se zase vse dat do poradku? Predem diky za radu.

Odpovědi na otázku

To se musite zeptat podpory YT, ne nas v Poradne.

ukradni si ho zpět

Tvoje starosti bych chtěl mít... U nás v ulici nedávno někdo ukradnul poklop od kanálu, to byl větší prů.švih.

ja by som povedal, ze ukradnuty kanal je vacsi problem. Ked tie sracky budu tiect po ulici, to bude pekna prezentacia realneho stavu republiky.

Takže ono to nakonec v pořádku je - všechna videa i úvodní fotka tam jsou. A pod jakým účtem jsou, už není tak důležité. Hlavně aby někoho zajímaly.