» Poradna » Programy

Ukotvení buněk v řádku k sobě - Excel

Zdravím všechny,chtěla bych se prosím zeptat, zda někdo ví, jak "přivázat" buňky v řádku k sobě tak, aby ve chvíli, kdy se jedna buňka posune, aby se s ní posunul i zbytek řádku. Abych byla konkrétní, popíšu svůj případ. Mám Tabulku1 a ve sloupci A se mi propisují jména lidí Tabulky2 (pomocí funkce importrange), ale ve sloupci B, C, D atd. už mám hodnoty doplněné ručně. Problém je, že když v Tabulce2 smažu nějaké jméno, automaticky mi jméno zmizí i v Tabulce1 a buňky ve sloupci A se posunou. Buňky v ostatních sloupcích ale zůstávají na svém místě a data už pak nesedí.Uměl by někdo poradit? Předem děkuji a hezký den přejiDarina

Odpovědi na otázku

Obávám se, že to nejde, protože když se z T2 smaže hodnota, tak se importuje do T1 a z pohledu Excelu vlastně k problému nedochází, dělá to to, co má.Spíš bude lepší volit jiný postup, a to importovat jednorázově z T2 do T1, ne při každé změně v T2