» Poradna » Programy

Ukončení IE pomocí JavaScriptu

je nějaká možnost, jak uzavřít poslední okno IE pomocí tlačítka v JS (bez toho, aby se zobrazil potvrzující dialog?) nestačí mi tedy window.close() dtp@hexxa.cz

Odpovědi na otázku

No nemalo by to ísť (kvôli bezpečnosti a tak). Osobne ma napadajú dve možnosti.Prvá pozatvára úplne všetky okná IE. Ale objaví sa "potvrdzovací dialog" v podobe Reportu bugu pre IE .Druhá (u mňa funguje - ale možno to opravili/opravia): window.opener = window.self; window.close ();

window.close() umí zavřít bez dialogového okna pouze okna otevřená pomocí javascriptu. U ostatních budeš mít vždy potvrzující dialog.