» Poradna » Programy

Ukládání v Office na OneDrive pro organizace (škola)

Ahoj,chtěl bych se zeptat, jestli nevíte, proč nevidím při ukládání např. ve Wordu možnost uložení na školní OneDrive. Pouze vidím svůj OneDrive. Mám licenci Office 365 od školy a normálně OneDrive vidím jako složku v počítači. Když chci ten účet přidat, tak mi Office napíše, že už je na počítači přihlášen jiný účet z mojí organizace. Stačí se jenom odhlásit a přihlásit?Děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

tak evidentne nemozes byt naraz prihlaseny na 2 ucty. Prihlas sa len na 1.

To asi nebude ten problém. U oho OneDrivu jako u možnosti ukládání to přímo píše, že už jsem přihlášen jiným účtem z mojí organizace. Mám tam ale pouze osobní účet. OneDrive té svojí organizace (školy) tam nevidím.

Je to A3

V desktopovém Wordu/Excelu přeci vidíš (pravý horní roh), pod jakým účtem jsi přihlášený. Pokud chceš ukládat na školní OneDrive, tak si přepni účet na školní. Je tam volba "Přepnout účet".

Pravda, přepnul jsem a mám teď možnost ukládat jak rovnou na osobní, tak rovnou na školní. Nějak mě vůbec nenapadlo, že když budu přihlášen osobním účtem, tak neuvidím obě úložiště a na školním ano. Děkuji.