» Poradna » Programy

Ukládání souborů v Excelu

Lze v Excelu ukládat vytvořený či editovaný soubour jedním příkazem: "Uložit" do dvou různých adreářů na dvou různých discích? Zkoušel jsem v Nástroje - Možnosti - Obecné - Výchozí umístnění souborů vypsat oba adresáře, do kterých chci ukládat a nepovedlo se mi to. Jaké znaménko by mělo být mezi těmito adresáři?Děkuji za odpověď. Jirka

Odpovědi na otázku

Neuvádíš verzi, ale myslím že tuhle možnost žádné nemá vestavěnou (ani Word). Napiš si na to jednoduché makro.

Verzi mám Office 2000 Premium. V makrech jsem nikdy nedělal.