» Poradna » Mobily

Ukládání fotek do jiné složky

Řešil někdo způsob jak ukládat v telefonu s adroidem vybrané fotky do jiné složky než do které se všechny vyfocené fotky uloží ?Jde mi o to, že mám služební telefon a denně v práci nafotím cca 15 fotek a nechci je mít zamíchané mezi soukromými fotkami. Každý den je musím přesouvat do jiného alba a následně mazat z google fotek a je to pěkný opruz . Taky je musím denně uploadovat do pracovního PC.Telefon Xiaomi Redmi Note 8T. + nosit u sebe neustále soukromý+ služební mobil je taky otravné.

Odpovědi na otázku

A jak telefon pozná, která fotka je "vybraná" a měla by přijít do jiné složky? Ovšem řešení existuje, nainstaluj si nějakou alternativní aplikaci fotoaparátu a v ní si můžeš nastavit jinou složku pro ukládání. No a pak už jen stačí, abys pracovní fotky fotil tou alternativní aplikací.

díky

fotky v telefone su irelevantne. Vsetky fotky co nafotim sa mi automaticky zobrazia v pc/notebooku a tam si ich roztriedim ako potrebujem.

Nejsem si jistý, ale neumí Xiaomi oddělit ty aplikace, jako pracovní..?Na mojem Redmi Note 4 je nějaká volba druhý prostor (koukám k sobě, Firemní prostor) se to jmenuje...

Druhý prostor, duální aplikace. Když člověk spěchá něco vyfotit, alternativní aplikace pro kameru v první odpovědi je nejrychlejší a nejpohodlnější.

co si nainstalovat jinou druhou appku? Já používám opencamera, kde se dá nastavit složka manuálně. Takže služební fotky třeba jednou appkou a soukromé jinou, a tedy do jiné složky.