» Poradna » Mobily

Ukladani fotek do interni pameti mobilu

ahoj, mam starej mobil huawei y530 bez pametove karty, kdyz otevru fotak okamzite mi vyhodi hlasku nedostatek mista v interni pameti, vlozte sd kartu. Kdyz vlezu v nastaveni do uloziste mam k dispozici 1,9 GB volného místa, zkusil sem prenastavovat fotak, stahnout jiny fotak na storu (tam mi psalo hlasku, ze nelze zapisovat na vnitrni pamet), zkusil sem dat mobil do tovarniho nastaveni.Nekdo nejaky navrh pls?

Odpovědi na otázku

Co třeba tam vložit paměťovou kartu? To by nebylo řešení? ;)

Tento telefón mal s tým problém , že to vypisovalo keď si spravil root.Ak nie tak skús zmazať cache aplikácie a uvidíš či to pomohl.

snazil sem se jeste z tohoto mobilu dostat smazane kontakty pres app v pc a pamatuju ze to psalo neco ze to udela pochopil sem jako docasny root, tak je mozne ze sem ho udelal, da se to nejak vratit?

Do rootu sa nevyznám, ale skús stiahnuť aplikáciu SuperSU a tam by sa malo dať niekede odkliknut unroot, potom restart telefón.

Tak ten super su pise no root detected..