Ukáže se pouze logo základní desky

Dobrý večer,Dnes jsem měnil procesor na základní desce Gigabyte GA-m720-us3Jakmile počítač zapnu,tak pípne speaker jednou krátce a ukáže se logo základní desky a dál to nejde.Zkoušel jsem Reset CMOS,výměnu ram..Nic nepomohlo.Nevíte kde by mohl být problém?Děkuji

Odpovědi na otázku

Samozrejme sa da v Poradni poradit. Ale dotaz/otazka musi byt napisany tak, aby sa poradit dalo."Dnes jsem měnil procesor na základní desce Gigabyte GA-m720-us3"Na Webe vyrobcu zakladnej dosky (Gigabyte) urcite najdes podporovane procesory a zistis, ci je dany kus kremiku vhodny do Tvojej zakladnej dosky a pozor na reviziu BIOSu.