» Poradna » Web a internet

Ukazatel pingu

Neznáte nějakej program kterej by mi při hraní ukázal ping ? Hra ukazatel pingu nemá.

Odpovědi na otázku

Pust si ping v cmd a nech bezet na pozadi. Pak si pust hru.

Podle os. Win tučím ping /n >ping.logPrasatkoPee

Myslím, že spíš myslí fps. K čemu by mu bylo pingat u hry.

ne, myslím ping, hra ukazatel nemá a já mám pocit že mám ping nějak moc vysokej což sem dřív neměl tak chci vědět jak na tom jsem.

Musíš znát IP adresu herního serveru a pak z CMD použít příkaz "ping <ipadresaserveru> -t".

by mě zajímalo, jak zjistí ip toho serveru...

taky si říkám, snad to není nějaký tajný a někdo z podpory hry mi to řekne :)

tak proc se pak ptas tady, zvlaste, kdyz ani neuvedes o jakou hru jde

Takž napisu do cmd: ''ping 68.54.126.32 -t ???

Cau pindo taky mi z toho jde hlava kolem furt mam velkej ping a uz me to velice sere