» Poradna » Programy

UDF formát

Dostal jsem DVD-RW naformátované UDF-2,01.Poraďte začátečníkovi,jak se zbavit tohoto formátu.InCd nabídne jen možnosti 1,50;2,00;2,01;2,50,ale úplné odstranění ne.Nebo nové DVD-RW obsahuje jeden z těchto formátů již z výroby a je bezpředmětné snažit se o vymazání?Řeším to proto,protože toto médium nemohu vymazat,Nero hlásí neznámý formát,disk není prázdný,nepodporovaný formát.Nero6.0.3;InCd4.3.0.5;Win-XP-Pro.Nebo je DVD-RW vadné,je jen jednou nahrané.Díky za čas,který se mnou strácíte.

Odpovědi na otázku

V Neru ho jen prostě smaž a je po formátu UDF.Pokud Nero nezná tak vyšší verzi 6.6.0.8