» Poradna » Web a internet

Udelal sem si novy fb a zablokovali mi ucet ohledne kontroly me fotky

Dobrý den Tady Hladky Jan mam dotaz,udelal sem si novy fb a nemuzu se prihlasit,pise mi to tu.Právě teď Facebook používat nemůžeteKontrolujeme vámi poslanou fotku.Neustále hlídáme vaše bezpečí. V průběhu kontroly nebudete moct Facebook používat.dejte mi prosim vedet co nejdrive,dekuji.

Odpovědi na otázku

Počkej až dokončí tu kontrolu.

poslal sem svou byl sem prihlasen mel sem tam sve foto,pak chteli po me toto jak sem vam psal,vyfotil sem se pres webku a cekam uz 4 dny.

Vyckej do roka jak Jan Hladky Kozina. Hin sa hukáže

Tady Hruby Leo. Ja bych si zalozil novy ucet pod jinou IP Adresou a ze sve stavajici tam nejakou dobu nechodil. Neni vhodne davat jako svou fotku herce a pod. Ja tam dal psa a blokli me hned.

Ahoj ja tam ale svou fotku mel.

Jenze jestli uvedes napr Španělské jmeno prijmeni a das fotku belocha nebo Čukči musis pocitat s tim ze budou overovat treba pres interpol zda nejsi osoba mezinarodne hledana

mel sem sve a me pritelkyne a fotku svou.

Jakým jazykem mluví kmen, ze kterého pocházíte?

Smůla, najdi si jinou zábavu :)

Co myslis tym ze si si zalozil novy fb? Neviem ako by sa dal zalozit stary fb. Ak si mal uz iny ucet, tak zrejme to bude mat spojitost. Nezablokovali ti nahodou ten predchadzajuci?

Kozina, ser na feycbukvici

Tak se nemáš fotit v tangách

Možná je to tak lepší. Ber to z té pozitivní stránky. Zbavil ses jedné závislosti a bude z tebe zase svobodný člověk. ☺

Fotka s AK47, i když plastovým, v ruce asi také nebude to pravé ořechové.

Na f jede neobolševická cenzura a manipulace o 106. Lidem za to kapitalisticky platí 1/3 běžně mzdy, ale tváří se jako hrozně fér firma. V tomto případě lze už jen čekat na Cukroušovu slabou chvilku a účet skutečně smazat, až to půjde. Na twitteru to zatím není takové peklo.

Dobrý den.Mám podobný problém - po cca. roce užívání fb se nemohu přihlásit ke svému profilu píšou mě : Právě ted Facebook používat nemůžete -kontrolujeme vámi poslanou fotku .Podotýkám, že nikoho neurážím, nejsem v žádném sporu a nprofil mám stále jen jeden s aktuální fotkou beze změn - tak tomu teda moc nerozumím - třeba někdo poradí -DÍK.