» Poradna » Mobily

Účty na google play hry

Ahoj,momentálně mám problém s jednou mou oblíbenou hrou na mobil, mám tam dva profily na jednom google play účtu a pořád mě to připojuje na ten špatný, tak se chci zeptat, jestli není nějaký program, přes který si mohu vybrat účet té dané hry ? Díky za pomoc.

Odpovědi na otázku

Nebude protože takový program by se choval jako https://cs.wikipedia.org/wiki/Man_in_the_middle .

2 profily pro jeden google účet? jen pro zajímavost, která hra to umožňuje?

Myslel jsem to tak, že jsem tu hru odinstaloval a začal od znova.

pokud jsi ji spároval s goole účtem, tak jsi tím přepsal předchozí postup. Mpžmá by bylo lepší uvést o jakou že hru se to jednánicméně ne každá hra vyžaduje spárování s google účtem - může si jet na vlastních účtech které si v té hře tvořiš - tam by to pak šlo, mít jich více.

Jak se mám dostat k tomuto účtu ve hře township Otrokovice22. Lenhart