» Poradna » Počítačové sítě

Účtování GPRS - paranoia

Zdravím. Možná jsem paranoik, ale přesto se musím zeptat - už dlouho mě ta otázka štve.Jakým způsobem se "používá" GPRS tak, aby bylo zpoplatněno? Mám tarif Data Unlimited od T-Mobile. Co musím pokazit v nastavení připojení, abych se dostal k připojení, které je zpoplatněno po kb? Stačí pouze změnit adresu APN, nebo se musí použít i jiné číslo (než *99**2# nebo jak to je...) Nedávno jsem totiž zjistil, že jsem nějakou dobu používal jako APN místo internet.t-mobile.cz ternet.t-mobile.cz ... nevím jak se mi to povedlo.. teď čekám na fakturu s napětím, ale už to nevydržím.. prosím napište mi někdo, že je to jen paranoia :)

Odpovědi na otázku

Když máš data unlimited, tak proč chceš platit, za přenesená data?