Ucpané trysky u tiskárny HP photosmart 5510

Vim ze jsem udelal chybu, ale asi rok mi lezela tiskarna ve skrini. Kdyz jsem ji ted vytahnul, a zapojil, tak tiskla spatne, zkousel jsem pres software hp vycistit tiskove hlavy, ale to nepomohlo, a tiskarna mi dokonce zacala psat ze pouzivam neoriginalni cartridge, pritom to byly cartridge jeste co byly pribalene v baleni. Cartridge jsem zkousel vymenit za nove originalni hp a tisk se trochu zlepsil, ale po vycisteni hlav pres software hp, se kvalita zase zhorsila.Hledal jsme na internetu, a nasel jsem, ze bych mel ty tiskove hlavy vytahnout a ponorit do vody nebo cisticiho roztoku, ale u teto tiskarny jsem nenasel zpusob jak vytahnout ten ramecek s tiskovymi hlavami, a rozebirat tiskarnu se mi zrovna moc nechce.

Odpovědi na otázku

Projdi si Youtube.com mám pocit,že jsem tam narazil na jakousi vodičku,která se nakape na odkládací filc a po čase zaschlou barvu uvolní.Jinak vyzkoušej líh,ten odstraňuje tiskárenskou barvu docela spolehlivě (odzkoušeno na koberci).Jinak udělal jsem chybu a bohužel přesně tento typ jsem si také koupil.Kromě problémů s neuvěřitelnou spotřebou barvy,mám také problémy s neustálým odpojováním od počítače.Je to nějak špatně nastavené už v základu.Pokud,třeba při kopírování,rychle nevyměníš stránku,tiskárna se odpojí.Zabít málo.

ok, díky za radu, tu vodičku vyzkouším

Kup si nové náplně, nejlepší řešení. A příště kupuj s menší kapacitou, když houby tiskneš.

Nove naplne jsem si prave koupil, ale trisky nejsou soucasti naplne, tak jak to bylo u miji stare hp tiskarny, bohuzel

A to byla Photosmart tak dobrá řada, tak nic. Pokud tedy málo tiskneš tak snad barevný laser, ten přece jen není tak náchylný na odstávky.