Uchycení HDD

Ahoj,mám HDD z notebooku 2.5" a chtěl bych si jej dát do mého PC, kde mám pozici na 3.5" HDD. Vím že existují i speciální montážní plechy a šuplíky, ale bylo by možné disk do PC namontovat i bez nich? Přichycen by byl pouze na jedné straně.Bylo by možné toto realizovat? Nedošlo by k mechanickému poškození disku, například vibracemi, které by vznikali "neoboustraným" upevněním?Díky

Odpovědi na otázku

Plechy stoji par desetikorun.Se spatnym uchycenim moc neblbnete, ty vibrace muzou disk, respektive data, poslat snadno do kytek (neni-li to SSD, kteremu jsou vibrace sumak).

Musí tam být speciální redukce 2,5" > 3,5" nelze uchytit disk jen tak, "na oko" budou velké problémy.

Dobře, beru na vědomí, díky za odpovědi