» Poradna » Programy

Ucet guest ve w2k profesional

Kdyz vytvorim ucet guest ve w2k, tak mi to standartne nestavi vychozi program pro spusteni *.doc souboru world, ale u nas se multilicencne vyuziva silenej PCSuite2001. Potrebuji aby mi w2k nastavil jako vychozi program ten PCSuite. Kdyz to zmenim jako administrator, tak to stejne nefunguje porad se to po restartu vraci na world (nebo notepad). Prosim Help

Odpovědi na otázku

- ako vytvaras ucet guest ? myslim, ze sa neda ani zmazat- skus uzivatelovi co to uneho nejde, dat administratorske prava a nastavit to a potom mu ich vziat- ja som s tym mal tiez problem - s PCS. Stacilo otvorit regedit a najst koncovku doc a vymazat - nastavit hodnotu "predvolene" na prazdny retazec, potom kliknut na doc s prav. tlac. a dat otvorit s cim a zvolit PCS. a dat vzdy otvarat s PCS ...

Spíš si myslím,že je to při instalaci 602 - ptá se jestli má asociovat docy. Zkus novou instalaci - případně se to dá přehodit i ručně

To je pravda,ze se to da prehodit rucne. To by ale musel uzivatel to pri kazdem restartu s pravama Guest menit. To se mi zda dost nestastne.  A jeste se chci zeptat pokud upravim PC s w2k pres gpedit a mam nekolik naúprosto shodnych stanic da se nejaky zpusobem takto upraveny gpedit rozkopirovat i na ostatni stanice?