» Poradna » Windows (a jiné OS)

Účet ghost ve Windows 10 home

Dobrý den, jak ve WIN 10. home v úvodní obrazovce zamezit zobrazování účtu GUEST? Lze to vypnout ve verzi home?V úvodní obrazovce (levým na uživatele) se zobrazuje v okně s dalšími účty. Nejde to zrušit ani při zadání příkazu :net user guest /active:no.Děkuji

Odpovědi na otázku

Tak duch nebo host?

V systému podrž klávesu "Win" + klepni na klávesu "R"zadej do okna spustit: netplwizV nově zobrazeném okně uvidíš seznam vytvořených účtů. Označ účet, který chceš odebrat a klepni na "Odebrat"... FERTIG

"netplwiz".. dík za tip.. já to vždycky spouštim "control userpasswords2" Proč to dělat jednoduše když to jde složitě

Netplwiz a control userpassword2 je jedno a to samé.. ..jen slovo netplwiz je kapánek kratší.. A nemusí se spouštět skrze spustit. Lze jednoduše napsat do vyhledávacího pole(v nabídce start) zmíněné slovo neplwiz.. -> po zobrazení -> klik pravým na myši, zvolit připnout na start.. nebo na hlavní panel..

Děkuji za radu. Při pokusu o odebrání účtu - hláška účet nelze odebrat.

Ducha jedině vymítačem duchů ...

prd. Ghost busters proton pack..