» Poradna » Programy

Učebnice c# v html nebo pdf

Dobrý večer,
sháním nějakou doporučenou učebnici programování v jazyku C#, to pro někoho (mě), kdo je momentálně schopen napsat tak maximálně jednoduchou kalkulačku v Pascalu. Učebnici bych prosil buď v HTML/PHP, nebo PDF.

Odpovědi na otázku

Za odpověďi předem děkuji

A proč ne tištěnou? Dají se i půjčit (knihovny, univerzitní knihovny). Proč všichni chtějí všechno jen stahovat...divná doba.

Na stole mi leží C# v kostce, vydavatelství Grada. Zatím jsem se do ní nezačetl, ale při prolistování vypadá dobře.
Má 764 stan.

Mám za úkol se v tom zorientovat přes tenhle víkend...

Přes víked? Na zkoušku že? Tak to držím palce. Bohužel žádnou publikaci v PDF nebo HTML neznám

Ale do googlu jsem zadal C# a je tam pár odkazů. Tak na první pohled by nemuselo být špatné třeba toto:
http://projektysipvz.gytool.cz/ProjektySIPVZ/Default.aspx...

Na zkoušku ne, jedná se o dlouhodobou brigádu, na kterou tohle budu potřebovat, a s tím člověkem se mám potkat (pravděpodobně na ICQ nebo MSN) v pondělí. Kromě C# je to ještě ASP.NET, ale na ten už učebnici mám.

Potřebuju hlavně nějakej solidní základ, údajně není problém zaškolit dál. Za odkaz výše děkuji, vypadá dobře.

v tom případě jedině "C# snadno a rychle"

Možno niečo z tohto ti pomôže:
www.inet.sk ...
programujte.com ...
www.zive.cz ...

Děkuji taky

na strankach microsoft cz se da najit celkem dobra kniha o c#, je v pdf a zacina samotnym navrhem oop, coz je (podle me) hodne dulezite nejenom pro c#.... bohuzel odkaz nemam, ale mam ji ulozenou na hdd, pokud ys ji nenasel, upnu ti ji nekam... ale na live ji urcite najdes :)

Ono stačí zadat do googlu C#, nebo třeba zkusit "c# učebnice online", a najde mu to plno odkazů...a ty stránky Microsoftu jsou hned na dvou prvních odkazech. Je to ono?
http://msdn.microsoft.com/en-us/vcsharp/default.aspx...

Ano, stačí, ale kdo ví, co za obludária se tím dá dohledat, proto jsem do dotazu napsal "doporučenou".

Teď jsem narazil na "Programovací jazyk C#" od Marka Běhálka, není to ono?

myslel jsem OOP v jazyku C# od pana Jana Hanáka. Ale je fakt, ze jde spíše o teorii.
Máme ještě na fakultě výukové texty k c#, ale nevím, jestli bych je směl šířit dál... zkus prohledat www.inf.upol.cz