» Poradna » Programy

.uc - asociace souboru

Zdravím,
mám problém s přidružením programu k souboru UC. Je to u UDK.
Měl jsem, aby se to otevíralo ve Visual Studiu 11 Beta. Bylo vše ok. Včera jsem ale dal, aby se to otevíralo v Visual studiu 10 express. Poté jsem to chtěl vrátit, ale když jsem dal nastavit výchozí tak políčko pro zaškrtnutí je šedé, nelze zmáčknout. Když dám otevřit v 11 Beta, tak se to otevře, ale zůstane jako výchozí 10 express. Zkoušel jsem to i přes Start-Výchozí programy - Přidružení souborů ale stejně to nešlo, nelze zaškrtnout. Pokoušel jsem se i přes cmd, kde jsem byl administrátorem a taky nic, asi jsem to napsal špatně. Poté jsem smazal aplikaci VCExpress, aby se to nemělo v čem otevírat. UC je teď jako neznámá aplikace, ale stejně to políčko pro výchozí zaškrtnout nejde. Už opravdu nevím. Snad mi dokážete poradit. Možná by ještě pomohla přeinstalace UDK, ale do toho se mi nechce. Mám windows 7 Home Premium, už byli v pc nainstalovaný když jsem kupoval, takže originál.

Odpovědi na otázku

Tak co? Nevíte někdo? Docela bych to potřeboval, nechci to otevírat v Expressu

keď už si tomu zasadil smrtelnú ranu neštandartným vymazávaním súčastí VS tak už jedine odinštalovať kompletne všetko,vrátiť bod obnovy do stavu,keď ešte nebolo inštalované nič,urobiť novú inštaláciu VS tej verzie,ktorú vlastne mieniš používať a nemiešať beta verzie,pokial nevieš,čo robíš,beta verzie sú určené tomu,kto vie čo robí,nie neskúseným užívatelom,na to treba pamätať vždy,keď sa rozhodneš skúšať polotovar,nie hotový,odladený konečný výrobok...

Mě spíš jde o to, jestli nejde nějakým způsobem nastavit ten výchozí program. To VS, co jsem vymazal byl můj Visual Studio C++ 2010 Express, ale nyní raději používám ty 11 Bety, také s nastavením pro C++. Ale jak jsem si přenastavil ten výchozí soubor, tak teď nejde u tohoto typu (.uc) nastavit výchozí program pro spuštění tak, jako normálně. Já nemám chybu ve Visual studiích, já mám problém s tím nastavením výchozího programu. Když to prostě nepůjde nijak přenastavit, přeinstaluju UDK - Unreal Development Kit, a pak už to snad pude. Mě ale spíše udivuje, proč se mi znepřístupnilo to tlačítko pro výchozí program. S tím jsem se ještě nikdy nesetkal, že by to nešlo zaškrtnout. Že už to zaškrtlé bylo a nešlo zmněnit, to jo. Ale že je to prázdné a zakšrtnout to nejde se mi ještě nestalo, až teď.
Nemazal jsem VS jako takový, co tam máš s instalací windows i bez instalace např. těch expressu. Smazal jsem jenom to svoje prostředí který mám na cd a můžu ho kdykoli nainstalovat.

Taký lamy ako ty nemajú čo robiť s UDK. Teraz budeš musieť reinštalovať windows inak ti to nepôjde. Pozor pred opätovnou inštaláciou nezálohuj žiadny súbory z udk a tak podobne mohlo by ti to sformátovať a alebo úplne zničiť hardisk. Mňa sa to stalo a nie je to nič príjemné. S pozdravom Juraj Laco.
PS: už nikdy si neztahuj UDK a podobné programy. Odporúčam ti pracovať v maľovaní, tam malé deti ako ty nič nepokazí. Ale podľa toho čo píšeš tak ani nevieš v maľovaní. Tak bež von na hojdačku a pohupujte sa.

Tak Ti fakt děkuju za radu, Tvůj komentář mi fakt pohohl. Ale nevím, přoč si nemám už nikdy instalovat UDK, nebo něco podobnýho, a jestli si myslíš, že ani neumim ani s malováním, tak di fakt do pr*ele. Nenechám se tady od tebe urážet. A ne, není mi 7. Tolik je spíš podle toho komentu tobě. Já chtěl jenom radu ohledně toho výchozího programu, proč nejde zaškrtnout. Jestli je tu někdo inteligentní, kdo dokáže poradit, ať napíše. Takovýhle "rady" opravdu nepotřebuju. A že by mi UDK mělo zničit hdd si taky nemyslím.

Ano, je to pravda. Když si nedáváš pozor může ti to uvařit procesor. Zdá se to nemožné ale bratří ze slovenska mají pravdu.

Já vím, že když to vyletí na vysokou teplotu, tak se to uvaří. Ale já potřebuj pomoct s tím výchozím programem pro otevření souborů s koncovkou .uc! Já si teploty jáder i GPU pravidelně kontroluji, i HDD, u náročnějších aplikací častěji, kdyz je to vyšši, než bych chtěl tak aplikci vypínám. Ale to problém není! Problém je ten výchozí program, proč nejde přenastavit. S TÍM potřebuji pomoct. Snad někdo bude vědět co s tm. Pokud né tady, napíši jinam. Hezký den.

používáš sw od MS, tak trp .)

Tak to počkaj, myslím že Juraj má pravdu, podľa tvojho štýlu písma a vyjadrovania ti nebude 7 ale ešte menej. Juraj ti tu povedal úplnú pravdu a ty mu tu ešte nadávaš! Synak tu si na poradni takže by si nemal nadávať tým čo ti slušne odpovie, toto si môžeš robiť na poradni v Bravo Girl, časopis priamo pre teba. PS: Ešte nedodal že to môže vážne poškodiť aj procesor, ale to ti hovoriť nebudem keď o to nestojíš

Až na to, že soubory .uc nemaj nic společného s grafikou, ale jsou v tom napsané skripty. Je to kód napsaný v c++ (Alespoň co jsem četl. Pokud jsem se s programovacím jazykem spletl, tak se omlouvám)

Tak psát už nemusíte, vyřešil jsem to pomocí programu unassoc - http://www.winhelponline.com/blog/unassociate-file-typ... ...

Nyní už opět lze vybrat výchozí program pro otevření souboru .uc