» Poradna » Programy

UBUNTU

co na to rikate (skouknout az do konce!)? http://www.youtube.com/watch

Odpovědi na otázku

stary :)

Doufám, že nejsi naivní a nevěříš tomu když M$ někam napíše WOW máme to první, že tomu tak opravdu je. Spíš je to přesně naopak. Implementace technologií v podaní M$ má tři kroky:1) kopírování z jiných aplikací, z jiných systémů2) chybná implementace stejné věci do svého produktu3) oprava svojí implementace z chybné na méně chybnou, kterou uz se dále nezabývá

tak toto vidim poprve:) musim rict ze me to nadchlo, ale nevite kolik muze takovy system zrat ramky, procesor atd? jelo by mi to na 1gb ram, athlon XP 2800+, Radeon 9600Pro 256mb? predevcirem sem nainstaloval kubuntu, a jak to tak vidim, za chvilu budu mazat a instalovat Ubuntu...

To není nutné XGL+beryl/Compiz lze používat i na Kubuntu. Minimální požadavky jsou 256MB Ram CPU 1,2 Ghz takže ti to pude v pohodě.

Uplne v pohode ti to pojde. Ak si nainstalujes Mandriva one 2007, tak tam to je uz v ramci instalacie. Inak na Kubuntu nahod Beryl a tieto veci ako je ten dok sa doinstaluju lahko.

Jde to na všech distribucích. V Kubuntu zapni program Adept (v menu) a najdi a nainstaluj v něm baliček Beryl. To je ta krychle apod.

dik za rady, vyzkousim...:)