» Poradna » Mobily

UBIQUAM U400 emergency download

Dobrý den,na mém telefonu UBIQUAM U400 se po startu začala objevovat hláška EMERGENCY DOWNLOAD, díky které potom telefon vůbec nenajede. Nesetkal jste se s tím někdo? Jediná možnost nastartování je spuštění telefon s držením VOLUME DOWN, to ale není řešení (telefon je pro staršího člověka, musí 100% fungovat a změna za cokoliv jiného není možná).Hard reset do továrního zabezpečení bohužel také neproběhne, po restartu to vždy opět končí v Emergency Download...

Odpovědi na otázku

Bohužel, s takovým telefonem prakticky není co udělat. Vyhodit a koupit nový nějaký normální.