» Poradna » Programy

UAC Win10 (Steam...)

Stručně:Můj bratr si přes steam instaluje různé hry a viruje nám to PC.Mám administrátorský účet a můj bratr standartní.Když sbych si chtěl nainstalovat nějaký program přes standartní účet, tak mi to tam normálně hodí UAC abych tam napsal admin. heslo.Když si ovšem chci stáhnout nějakou hru přes steam (stále na tom standartním účtu) a projdu celou instalací, nenabídne mi to UAC (nebo nabídne, ale zde dát storno a tím se to obejde). Nejspíše je to dáno tím, že při instalaci samotného steamu jsem UAC zadal a u her už nění potřebaMoje otázka tedy zní:Lze ten Steam nastavit tak, aby to při instalaci hry hodilo vždy UAC, které bude fungovat??Děkuji moc! prohledal jsem snad vše nastavení a všechno kolem, ale stále nemohu nic najít.

Odpovědi na otázku

Steam neviruje PC, problém hledej jinde. Není zač .

Steam jako takovy ne,ale muze mu tam nekdo poslat odkaz ve zprave.

A na to mu pomůže uac .. aha .. a a dál?

sežeň si další HDD, a nainstaluj na něj system.Jeden system HDD1 bude zavirovanej bráchovo, druhej system HDD2 bude tvuj.

To řeším pořád, moc lidí na jeden PC, nevíš co dělá levá a pravá ruka. Ideální je, aby měl každý svůj PC. Nejvíc dostávají počítače zabrat,když děti shání crack do hry na ruských stránkách. Pubertáci dokážou "zrušit" novou instalaci do týdne.

Pubertáci dokážou "zrušit" novou instalaci WIN do týdne.

Kdyby do tydne, a kdyby jen pubertaci. Zazil jsem lidi co zrusili instalaci Windows jeste tentyz den :D . A to jeste po varovani, ze "tohle" (konkretni akci) rozhodne delat nesmi ... .

Všem děkuji moc za odpovedi. Právě jsem našel na steamu něco jako rodičovskou kontrolu, kde lze nastavit zámek obchodu, konverzací a zakázat hry, které chcete, aby dítě nehrálo. Zakážete-li obchod, neprovedou se žádné instslace steam her. Zakážete-li konverzace, nebudou se navštěvovat pochybné stránky přes linky z chatů.