» Poradna » Ostatní

U Windows 10 byl nalezen virus Agent.TrojanDownloader

u Windows 10 byl nalezen programem Advanced SystemRepair virus Win32/Agent.TrojanDownloader ale po vyčištění nebyl odstraněn. Když jsem jej chtěl odstranit ručně tak jsem tuto složku ve Windows nenašel - jak mám pokračovat dál. Děkuji

Odpovědi na otázku

Jakou složku jsi nenašel?

omlouvám se- nenašel jsem složku Win32 kde je virus uložen

AdvancedSystemRepair je nejaky malware? Vypada to tak. Takova svinstva fakt nepouzivejte.Kdyby tam bylo zrovna tohle, nasel by ho sam windowsi AV.Pokud neumite najit rucne skrytou / systemovou slozku, tak do toho nevrtejte a sverte praci nejakemu SKUTECNEMU antiviru. Treba zdarmovni varianta Malwarebytes je na jednorazovou cistku uplne idealni.PS: Abyste videl skryte a/nebo systemove slozky, musite jejich zobrazeni v souborovem manazeru (Pruzkumnik, Total Commander, cokoli jineho) nejdrive zapnout. Normalne nejsou tyhle slozky videt prave proto, aby laici manipulaci s nimi nezpusobili sami sobe potize, aby je to nematlo atd. Z toho v zasade vyplyva, ze touto cestou byste se ubirat NEMEL.

Win32 není složka.

To je dobry postreh. Tazatel si patrne plete nazev malwaru se sitovou cestou / umistenim.

Největší virus bude ten "Advanced system repair". Proč si proboha takové sra*ky taháš do počítače?

Já bych pokračoval kompletní reinstalací, protože ten "Advanced Repair" už napáchal v systému škody.

Nějak jsem to blbě useknul - protože ten "Advanced Repair" už pravděpodobně v systému napáchal kdovíjaké škody.

Tak tuhle mrchu spolehlivě zlikviduje Malwarebytes

Odinstaluj Advanced system repair a PC prověř antivirem a antimalwarem.