» Poradna » TV, audio a video

U tv Samsungu není FAV signál

Po zapnutí tv Samsung se na obrazovce objevil nápis není FAV signál,co s tím

Odpovědi na otázku

Co říká návod k TV? Takové věci tam obvykle bývají.

A jakpak se to projevuje? Při funkčním obraze, nebo černá obrazovka s tímto nápisem?Tak nějak mě napadá, že jsi se přepnul na nějaký AV-vstup (AV-vstup na čelní (front) straně - FAV?), do kterého nepřichází signál.

Taky se mě tohle stávalo a byl v háji venkovní svod/koax od antény k televizi . Musel sem vyměnit celejch 12 metrů od antény k TV + konektor na TV. Pak to začalo chodit ok.