U tiskárny Canon mp550 přestal z kazety postupovat papír, jen v ní rachotí

tiskárna přestala odebírat papír z kazety, cvaká v ní a také podavač papíru ze zadního podavače nepracuje

Odpovědi na otázku

Pokud někde nezůstal uvízlý papír či do podavače něco nespadlo, tak už to mají ta plastová ozubená kolečka za sebou.Kup novou.

Mne teda Canon misty dost sere. Aktualne u rodicu MG5500 a papiry abych davkoval po jednim a kazddej opatrne prisunoval rukou, o tom, ze bych zalozil treba 20 najednou a sel si dat cigaro, si muzu nechat jen zdat. A je to tak uz od sameho zacatku, takze bud chyba konstrukce nebo zmetek z vyroby.