» Poradna » Programy

U Skype se mi mezi kontakty stále zapisují chaty s kýmkoliv a nemizí.

Prosím, u Skype se mi mezi kontakty stále zapisují chaty s kýmkoliv a nemizí, musím je jednotlivě odstraňovat. Nevíte, kde co nastavit, aby se jednotlivé chaty nezapisovaly mezi kontakty?. Děkuji za rady, Mirek

Odpovědi na otázku

Dost se obavam, ze to je "bezva" vlastnost nove domrveneho Skype.On zejmena stale prepina na chaty, misto aby zobrazoval (neurcite-li zrovna jinak) trvale jen kontakty. Je treba neustale klikat na tu volbu kontaktu..(Ale uznavam, ze mozna nedocenuji usili geniu z MS a jejich bajecne nove GUI jsem stale jeste plne nepochopil..)

Je to tak, ptalo se na to vice lidi na poradnach netu.Ale uz se mravencimi kroky bobky za sebou nechavaje lepsi. Nedavno smazat historii chatu znamenalo zmizeni kontaktu. Musel se vypsat znovu aby se usadil zpet do sveho hnizdecka. Pred par dny jsem zkusil znovu smazat chat a hle kontakt nezmizel ani dalsi pozdeji.

Žel dnes mi prisla zprava o novem nastaveni/vylepseni. Musel jsem jednotlive umazat kolem dvaceti davno zrusenych kontaktu v to nepocitaje zablokovane. Beru zpet ze se lepsi, je to dodrbane cim dal vic.

Takže, nevíte prosím někdo, co s tím? Děkuji Mirek.

Vrátit se zpět k verzi 7.41.0.101 a při každém spuštění Skype potlačit aktualizaci. Tato klasická verze bude ještě dlouho funkční (Mrvosofti se zalekli reakcí uživatelů a oznámili, že tato verze se zatím blokovat nebude).