» Poradna » Notebooky

U notebooku vyskakuje nečitelná chyba

Dobrý den,Přišel jsem s dotazem který mi vrtá dost hlavou. Koupil jsem si minulý rok Notebook herní. Prvních půl roku fungoval zcela v pořádku, ale teď od září kdy se mi nainstalovala aktualizace Windows, tak.po každém zapnutí, když nemám v notebooku zapojený kabel na nabíjení tak mi vyskočí chyba tzv. Modrá smrt W10. Bohužel mi tuto chybu ukaze v nesmyslném zobrazení. Jakoby precarkovany text spojený do sebe. Zkoušel jsem prvotně nouzový QR kód který by mi měl správně říct o jakou chybu se vlastnet jedná. Bohužel je taky chybou rozpojený a nejde načíst. Neměl by někdo tip, čím by to mohlo být?Za vaše tipy a rady předem děkujiZ pozdravy Andrej

Odpovědi na otázku

Pro analýzu chyb použij BlueScreenView - https://www.nirsoft.net/utils/blue_screen_view.html - zajímá tě kód+popis (jestli je to stále stejná nebo jiná chyba) a sloupec Caused by driver = možný pachatel.

Toto už jsem právě zkoušel a chyba je stejná. Jelikož mi vyskakuje ta modrá smrt ve formátu jako QR kód. To znamená text přerušovaný a slova jsou spojeny do sebe.