» Poradna » Notebooky

U notebooku mi blika monitor

Zdravim mám takový problém u notebooku Lenovo Thinkpad x230 (Intel core i7,intel hd graphics 4000,Hdd Sáta3 160gb)My problikava displej nebo se dává do režimu spánku díval jsem se na flex kable z monitoru a zda se mi ze jsou v pohode V notebooku všechny nastavení atd a porad nic i windows jsem zkusil preinstalovat a porad to blika jako o závod Blika mi to i v biosuNedělá to porad ale třeba co 3 min někdy do půl minuty i 5kratDěla mi to i když notebook připojím na externí monitor Nějaké rady čím by to mohlo být?

Odpovědi na otázku

na tom externom monitore to blika? V rovnakej chvili ako na zabudovanom?

Ano

V tom případě to není flexem, ale grafickou kartou.

Dobre díky za odpoved

Takže notebook už mi je asi k ničemu ze?

ked si ho potreboval doteraz, budes aj nadalej. Iba musis kupit iny..

Někdy se mi i sám Dává do režimu spánku