» Poradna » Notebooky

U netbooku mi blbne obraz

u mího netbooku se mi nedávno zničil levý pant. Nějako jsem ho nouzově opravil a včera jsem ho chtěl napevno přišroubovat, ale po následovném zapnutí se oběvila na levé půlce obrazovky bílá a na pravé straně černá barva, když jsem pant znovu odšrouboval a zahejbal s ním, tak v jedné poloze pantu se oběvila na pravé půlce obrazovky levá část plochy. Nevíte co s tím?

Odpovědi na otázku

Servis.Toto sám neopravíš. Je potrebné vymeniť pánt. Je potrebné skontrolovať správne prepojenie z GK k monitoru, prípadne to vymeniť.. Vzhľadom k tomu, že všetko ide okolo tých pántov - je možné, že si to totálne poškodil.Núdzová oprava, ktorú si urobil - to nebolo to prvevé orechove a následné pevné upevnenie - to len "dokončilo".

víme ...1) servisnebo2) rozebrat, mrknout se jakým plochým kabelem a jak dlouhým je to spojený a přetahat novými ...

no pant mě netankuje, ten opravim, ale za obrazovka mi vadí

pokud ten monitor musel pravidelně snášet podobné gramatické kreace jako máš ve svém dotazu tak se obávám že raději dobrovolně odešel do křemíkového nebe :D