» Poradna » Notebooky

U každé hry mam ružovou obrazovku.

Dobrý den mám notebook HP Compaq nx6310. Windows funguje dobře,když si chci zahrát hru (Raft) tak je to celé ružové jenom menu je vidět. Nejdřív jsem myslel že to je výkonem , tak jsem se šel zeptat do obchodu , tam mi řekli že to výkonem není. A na jiném notebooku to běží. Prosím o pomoc.

Odpovědi na otázku

Asi se ti přehřívá, musíš ho uchladit na hetero :D

potřebuješ pomoc s výběrem rakve pro grafiku? To snad zvládneš sám

Bóóžinečku, růůžová.

Takže tady nikdo neodpoví.Viděl bych to na odcházející grafický čip nebo špatné nastavení ovladačů. Nebo zkus jinou hru.

zjevně máš PC přepnutý do LGBT-friendly režimu